thumb

TEKSTIILIPESUR KÄRCHER PUZZI 10/1
Sobib hästi suuremate- ja keskmiste pindade hügieeniliseks puhastamiseks. Tagab puhtuse diivanite, vaipade, põrandavaipade ja madratsite sügavaimates kiududes. Annab eriti polstrite ja vaipkatete puhastamisel häid tulemusi.

PUHASTAB: tekstiilmaterjalist diivanid, põrandakatted, vaibad (välja arvatud kaltsuvaip), autosalong, madratsid, toolid, turvatoolid, vankrid jm.

AURUPESUR SV 7
Peseb ja kuivatab. Sobivad lisatarvikud puhastavad lihtsalt, mugavalt, kiiresti ja kemikaalideta, aurupesur kasutab puhastamiseks ainult auru. Reguleeritav aurujuga tagab ideaalse puhastustulemuse.
PUHASTAB: kivi, laminaat- või lakitud parkettpõrandate, nahkistmed, nahkdiivanid, kangad, taimed, vuugid, ribikardinad, vannituba, põrandad, köök, armatuur, õhukanalid jm.
AKNAPESUR WV 5
Pesur, mis puhastab tilkumiseta ja triibuvabalt. Puhastuskomplektis: akutoide, kitsas imemisotsik (sobib eriti kitsa ruudujaotusega ja väikeste akende puhastamiseks), laadimisjaam ja vahetusaku (katkestusteta puhastuse tagamiseks), pihustuspudel ja mikrokiudlapp, mis moodustavad ideaalse komplekti eriti efektiivseks puhastuseks. Imemisotsikul asuvad praktilised piirajad, mis tagavad veelgi paremad puhastustulemused — kuni äärteni välja. Kaasas kaks 2 meetrist pikendustorud, millega on hea pesta kõrgel asuvaid aknaid.
PUHASTAB: aknad, iluvõredega aknad, peeglid, keraamilised plaadid, klaaslauad, dušiseinad